SAM KAO LIST NA VETRU: Pavao bez svojih "ženki" (VIDEO)
Pazi šta želiš, možda ti se i ostvari
OVO MORATE ZNATI
CRNA GORA OTVARA GRANICE SA SRBIJOM! Evo šta će putnicima najverovatnije biti POTREBNO ZA ULAZAK
DOBRE VESTI ZA UGOSTITELJE: Od narednog vikenda verovatno produžen rad
DOSIJE JAHORINA Ovo su pohapšeni "škaljarci" radili u šteku na olimpijskoj lepotici
Politika: Unesko se ogradio od Rakića
Pavao je poželeo da bude sam, i danas je ostao sam.
Nema Slađane da mu spremi doručak, da popričaju. Nema ni Kristine da se sa njim raspravlja. Ostao je sam.
Zavodnik, za čije srce se bore učesnice, ostao je sam.
Spremio je sebi doručak bez ičije pomoći i jeo u miru.
Njegove "ženke" izgleda ne moraju više da se mnogo trude jer je konkurencija posustala.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.
milanka
Robijas, koji glumi godpofins, a olos i nasilnik i ocerupana kokoska su isti. Imaju dogovor za buduvnost to je evidentno. Dosadili su i Bogu i narodu. Odvratni su i dodsadni. Nama su se zgadili a oni misle da vozaju narod vec 10 meseci glupom pricom za decu. Posebno su zli i osvetoljubivi.Bas su jedno za drugo!!!
Istina
Jedini koji vredi kao muskarac u vili ali od njega pravite kretena jer necemu vredi sve bi skinule gace i imale seks sa njim a vi nmu gurate klosarku sladju u neku pricu radi glasaca sramota gurnite milija neokupanog majmuna u tu pricu svi beze od njega