05.08.2018 u 10:44
0

UZMITE RONALDA! NAMA NE TREBA! Real uništio Kristijanov Juventus! (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Juventus 3:1 na Internacionalnom kupu šampiona u Sjedinjenim Američkim Državama.

Madriđani su pokazali rivalu iz Torina da ne pate zbog odlaska najveće zvezde Kristijana Roanalda.

Zanimljivo, sva četiri gola postigli su igrači Reala. Juventus je poveo autogolom Karvahala. U 39. minutu Real je došao do izjednačenja sjajnim golom Gereta Bejla.

U drugom minutu nastavka Real Madrid je preokrenuo golom Asensia koji je završio sjajnu akciju Kraljeva. Devet minuta kasnije Real je povećao prednost i postavio konačan rezultat, a strelac je ponovo bio sjajni Asensio.

Doskorašnji fudbaler Reala Kristijano Ronaldo nije zaigrao protiv bivšeg kluba…