KADA MUSLINU NE ODGOVARAJU: Tri fudbalera iz Superlige pozvana u reprezentaciju DRUGE ZEMLJE

 

Nedavno je selektor Slavoljub Muslin izjavio da u Partizanu i Crvenoj zvezdi trenutno nema fudbalera koji bi mogli da obukiu dres Srbije. Kada nisu dobri nama, ima kome jesu.

Tako je selektor Crne Gore Ljubiša Tumbaković objavio spisak igrača na koje računa za kvalifikacije za Mundijal u Rusiji protiv Kazahstana i Danske. Tu je bilo mesta za Gorana Jankovića i Nebojšu Kosovića iz Partizana, i igrača Crvene zvezde koji je na pozajmici u Napretku Vladimira Jovovića.

Na spisku se nalaye – golmani: Mladen Božović (Zeta), Milan Mijatović (Dečić), Danijel Petković (MTK, Mađarska).

Odbrana: Marko Baša (Lil, Francuska), Stefan Savić (Atletiko Madrid, Španija), Žarko Tomašević (Ostende, Belgija), Marko Simić (Hapoel Tel Aviv, Izrael), Aleksandar Šofranac (Rijeka, Hrvatska), Elsad Zverotić (Sion, Švajcarska), Risto Radunović (Budućnost), Nemanja Mijušković (Vardar, Makedonija), Filip Stojković (Minhen 1860, Nemačka).

Vezni red: Adam Marušić (Ostende, Belgija), Nemanja Nikolić (Hapoel Tel Aviv, Izrael), Nikola Vukčević i Marko Bakić (Braga, Portugal), Aleksandar Šćekić (Genčeribrigli, Turska), Marko Vešović (Rijeka, Hrvatska), Vladimir Boljević (AEK Larnaka, Kipar), Vladimir Rodić (Karabukspor, Turska), Damir Kojašević (Vardar, Makedonija), Vladimir Jovović (Napredak), Marko Janković (Partizan), Nebojša Kosović (Partizan).

Napad: Stevan Jovetić (Inter, Italija), Fatos Bećiraj (Dinamo Moskva, Rusija), Stefan Mugoša (Minhen 1860, Nemačka), Filip Raičević (Vićenca, Italjia), Luka Đorđević (Zenit, Rusija) i Mirko Vučinić (Al Džazira, UAE).

 

Happytv.rs
Foto: Facebook/Fudbalski savez Srbije

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
09:00  Novajlije reality
11:00  Prelo u našem sokaku
11:55  Vesti
12:00  Prelo u našem sokaku
12:55  Vesti
13:00  Prelo u našem sokaku
14:00  Čađava mehana
15:30  Posle ručka
17:30  Telemaster
18:10  Serija: Suze moje sestre
19:15  Glamur specijal
20:00  Provodadžija
21:00  Čađava mehana
22:00  Sudbine
23:00  Novajlije reality