07.06.2019 u 20:23
0

KRAH REPREZENTACIJE SRBIJE: Ukrajina u ovom trenutku vodi rezultatom 5:0!

Fudbaleri Srbije odigraće svoj drugi meč u kvalifikacijama za EURO 2020 u Lavovu protiv selekcije Ukrajine.

Srbija je prvi susret odigrala protiv Portugala u martu ove godine, kada je susret završen bez pobednika, 1:1, pa će u drugom meču tražiti prvu pobedu.

Ukrajinci s druge strane imaju dva odigrana meča u ovim kvalifikacijama, remi sa Portugalom i pobeda nad Luksemburgom pa su trenutno prvi u grupi B sa četiri osvojena boda.

Selektor Mladen Krstajić se odlučio za postavu koju čine trojica defanzivca, petorica vezista i dvojica napadača.

Meč će startovati od prvog minuta budući fudbaler Real Madrida Luka Jović i Aleksandar Prijović, dok je Aleksandar Mitrović ostao na klupi.

Fudbalska reprezentacija Srbije na poluvremenu utakmice protiv Ukrajine u kvalifikacijama za EURO 2020 gubi sa 2:0.

U 59. minutu Srbija prima još jedan gol. Rezultat je 4-0 za Ukrajinu.

U 75. minutu, precizan udarac Konopljanke i Ukrajina vodi sa 5:0

Pred 35.000 gledalaca na "Lavov areni", oba gola za domaćina postigao je Viktor Cigankov, u 26. i 28. minutu.

Izvor: Tanjug/B92