25.08.2019 u 06:13
0

(UŽIVO IZ HUMSKE) PARTIZAN – MOLDE (2:1): „Bambi“ donosi pobedu crno-belima!

Partizan je savladao Molde u prvoj utakmici četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Teška, taktička bitka tokom prvog poluvremena nije donela preterano lepu igru. Gosti su prvi poveli preko rezerviste Bolija, ali je "parni valjak" odgovorio već u narednom napadu kada je Suma matirao Kraninksa.

Sjajna igru u drugom poluvremenu, levi bek Partizana Slobodan Urošević krunisao je asistencijom za Zorana "Bambija" Tošića u 84. minutu, čime je postavljen konačan rezultat.

KRAJ UTAKMICE

90. minut – Kašai je produžio susret za četiri minuta.

88. minut – Stojković brani zicer i održava prednost Partizana.

86. minut – Mostrom menja Bolija u redovima Moldea.

84. minut – GOL! Zoran "Bambi" Tošić koristi sjajnu asistenciju Uroševića i donosi prednost crno-belima.

79. minut – Asano promašuje prazan gol. Urošević je krenuo u ofanzivu i sjajno šutirao, odbijena lopta dolazi do Takume Asana koji je šalje visoko preko gola.

75. minut – Kašai pokazuje žuti karton treneru Partizana Savi Miloševiću.

73. minut – Izmena u redovima crno-belih. Natko debituje za Partizan. Iz igre je izašao Sejduba Suma.

72. minut – Javne opomene za Bolija i Zdjelara zbog prigovora glavnom arbitru.

69. minut – Izmena u ekipi Moldea. Elingsen menja Eikrema.

66. minut – Ulazak Asana doneo je promenu stanja na terenu, pogotovo na levom krilu jer crno-beli sada igraju znatno brže u napadu.

62. minut – Takuma Asano menja Filipa Stevanovića.

61. minut- Stojković brani udarac Džejmsa.

60. minut – Molde ponovo pravi probleme po levoj strani ali Pavlović odlično reaguje.

56. minut – Novi pokušaj Sume, ovoga puta je izblokiran.

53. minut – Ponovo taktičko nadmudrivanje na sredini terena. Sve češći prekidi igre.

50. minut – Leke Džejms dobija javnu opomenu posle prekršaja nad Vujačićem.

46. minut – Ožegović menja Sadika.

Fudbalsku "uspavanku" u Humskoj prekinula su dva brza pogotka krajem poluvremena. Najpre je rezervista Boli, koji je zamenio povređenog Knudsena, iskoristio odličnu asistenciju Eikrema. Samo dva minuta kasnije, Suma solo prodorom stvara sebi prostor za udarac i postiže gol za 1:1.

POLUVREME

45+1. minut – GOL! Tošić prihvata loptu na ivici kaznenog i proigrava Sumu, koji sjajnim udarcem vara Kraninksa i donosi ekspresno izjednačenje crno-belima.

44. minut – Prvo poluvreme je produženo za tri minute.

43. minut – GOL! Boli koristi asistenciju Eikrema i donosi prednost gostima.

40. minut – Slobodan udarac za Partizan. Tošić je centrirao, ali su Sadik i Vujačić bili u ofsajd poziciji.

36. minut – Vujačić se sudario sa Stojkovićem i brzo se pridigao.

33. minut – Prinudna izmena u redovima Moldea. Povređenog Knudsena menja Matis Boli.

28. minut – Zdjelar pametno proigrava Sadika koji glavom šalje loptu visoko preko gola.

25. minut – Sudija Viktor Kašai pravi kratku pauzu za predah igrača.

23. minut – Pritisak crno-belih se nastavlja. Kontra Partizana završila se lošim centaršutom Zdjelara.

20. minut – Korner za Partizan koji izvodi Stevanović. Igrači obe ekipe su bili na gol-liniji, radi se o uigranom prekidu koji su crno-beli uvežbavali.

15. minut – Taktičko nadmudrivanje na sredini terena za sada više odgovara gostima. Knudson, Eikrem i Hestad za sada deluju kompaktno.

10. minut – Tošić i Stevanović u nekoliko navrata pokušavaju da proigraju Sadika ali dobro postavljena odbrana Moldea je osujetila sve pokušaje.

6. minut – Stevanović stvara prvu priliku za Partizan.

2. minut – Prva šansa za Molde. Eikremov udarac je izblokiran