14.09.2019 u 19:04
0

NEREŠENO: Lajpciga i Bajern 1:1!

Fudbaleri Lajpciga i Bajern Minehna igrali su nerešeno 1:1 u četvrtom kolu nemačke Bundeslige.

Bavarci su odlično počeli meč i već u trećem minutu preko Roberta Levandovskog došli do prednosti.

Imali su gosti, posle vodećeg gola, još nekoliko prilika da dodju do gola, ali je mreža Lajpciga mirovala.

Pred kraj prvog poluvremena usledila je kazna za propuštene prilike, pošto je Lajpcig u drugom minutu sudijske nadoknade vremena izjednačio pogotkom Emila Forsberga iz jedanaesterca, koji je minut ranije skrivio Lukas Ernandes.

U drugom poluvremenu bilo je manje uzbuđenja, oba tima imala su po dve dobre prilike, ali su golovi izostali.

Bajern tako posle drugog remija u Bundesligi zauzima treće mesto sa osam bodova, dva manje od Lajpciga.

Bavarci će u sredu od 20.45 na stadionu Alijanc arena dočekati Crvenu zvezdu u prvom kolu Lige šampiona.