28.09.2019 u 15:25
0

PARTIZAN POBEDIO RADNIČKI: Crno -beli na vrhu tabele! (FOTO)

Fudbaleri Partizana posle preokreta u Nišu pobedili su Radnički 4:1 (2:1) u derbiju i prvoj utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Domaćin je poveo golom Nermina Haskića iz penala u 11. minutu, nakon igranja rukom Saše Zđelara, a samo 12 minuta kasnije izjednačio je Bibras Natho posle faula Tarasa Bondarenka nad Umarom Sadikom, koji je i doneo vođstvo na asistenciju Sejdube Sume.

Upravo je Suma i na Čairu potvrdio sjajnu formu golom u 57. minutu, a Sadik još jednom pogodio u 78. za ubedljiv trijumf.

Izabranici Sava Miloševića preuzeo je vrh tabele, s tim da Crvena zvezda od 17 sati čeka Mačvu i može da ih smeni, dok lider pre ovog kola TSC na svom terenu sutra igra protiv Rada.

Izvor: Tanjug