20.10.2019 u 15:28
0

POBEDA KALJARIJA NAD SPALOM: Skok na peto mesto na tabeli! (FOTO)

Fudbaleri Kaljarija pobedili su danas na domaćem terenu Spal sa 2:0, u utakmici osmog kola italijanskog prvenstva i popeli se na peto mesto na tabeli.

Domaći su poveli golom Rađe Naingolana u devetom minutu, a pobedu je obezbedio Paolo Farago golom u 67. minutu.

Kaljari je nastavio dobar niz i peti je na tabeli sa 14 bodova. Spal je pretrpeo šesti poraz i zauzima 18. mesto na tabeli sa šest bodova.

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Torino sa 1:0, golom Stefana Okake u 42. minutu.

To je treća prvenstvena pobeda Udinezea, koji zauzima 10. mesto na tabeli sa 10 bodov. Torino je bez pobede u poslednje tri utakmice i deveti je na tabeli sa 10 bodova.

Sampdorija i Roma odigrali su nerešeno 0:0.

Klaudio Ranijeri, inače bivši trener Rome, debitovao je danas na klupi eklipe iz Đenove.

Ranije danas Inter je pobedio Sasuolo sa 4:3, a večeras igraju još Parma-Djenova i Milan-Leće.

Izvor: Kurir