07.11.2019 u 21:59
0

MANČESTER JUNAJTED – PARTIZAN (3:0): Ubedljiv trijumf Junajteda na „teatru snova“!

Fudbaleri Partizana pretrpeli su novi poraz u Ligi Evrope od Mančester Junajteda rezultatom 3:0. Golove za „crvene đavole“ postigli su Grinvud u 22. minutu, Marsijal u 33. minutu i Rašford u 49. minutu. Crno-belima ostaju još dve utakmice u grupi L – protiv holandskog AZ Alkmara i Astane.

KRAJ UTAKMICE

90. minut – Igraće se još tri minute nadoknade vremena.

85. minut – Priprema se još jedna izmena u Partizanu. Ivanović umesto Sadika u završnici susreta.

80. minut – Stevanović je nekoliko puta pokušao da probije po krilu ali nije uspeo.

76. minuta – Mnogo prekida u igri, bez prave prilike na obe strane već duže vreme.

75. minut – Lingard menja povređenog Mektomineja.

74. minut – Mektominej je dobio udarac ali će nastaviti utakmicu.

71. minut – Žuti karton za Janga.

70. minut – Nova izmena u redovima crno-belih. Filip Stevanović menja Asana.

67. minut – Pereira ulazi u igru umesto Rašforda.

66. minut – Miletić krade loptu Jangu i pokreće kontranapad Partizana. Crno-beli imaju velikih problema u kreaciji igre.

63. minut – Garner menja Freda.

59. minut – Stojković brani slobodan udarac Freda. Tošić umesto Natha.

58. minut – Pavlović dobija javnu opomenu.

55. minut – Opao je tempo igre nakon trećeg pogotka Junajteda.

52. minut – Prilika za Janga, koji šutira preko gola.

49. minut – GOL! Rašford se odlično snašao u kaznenom prostoru Partizana i pogodio za velikih 3:0.

Fudbaleri Mančester Junajteda vode posle prvih 45 minuta sa 2:0 protiv Partizana. Golove za "crvene đavole" postigli su Grinvud i Marsijal. Crno-beli su dobro otvorili utakmicu i pretili iz kontranapada ali dve nepažnje u odbrani koštali su ih jeftino primljenih pogodaka.

POLUVREME

45+2 – Urošević izbacuje loptu sa gol-linije.

45+1 – Natho za Sumu koji se nalazio u ofsajdu. Velika prilika za Partizan.

45. minut – Sudija Matijas Gestranijus je produžio susret za dva minuta.

42. minut – Rašford je bio u izglednoj prilici, ali Stojković sigurno interveniše.

37. minut – Ređaju se napadi Junajteda. Ostojić i Pavlović imaju velikih problema u zadnjoj liniji.

33. minut – GOL! Marsijal duplira prednost domaćina posle lošeg ispucavanja Uroševića.

32. minut – Natho dobija prvi žuti karton na utakmici.

30. minut – Crno-beli za sada dobro zaustavljaju Junajtedove akcije. Zadnji vezni Partizana Zdjelar i Šćekić za sada dobro funkcionišu.

27. minut – Promašaj Marsijala.

26. minut – Prilika za crno-bele. Suma je povukao kontru, stvorio sebi prostor za udarac, ali ipak šutira neprecizno.

25. minut – Zdjelar pravi prekršaj nad Mektominejom.

22. minut – GOL! Rašford je krenuo u solo prodor i odložio za Grinvuda, kome nije bilo teško da savlada Stojkovića.

19. minut – Odličan kontranapad Partizana. Završni pas ka Asanu je bio neprecizan.

15. minut – Novi pokušaj Rašforda.

13. minut – Pritisak Junajteda, Partizanova odbrana za sada dobro funkcioniše.

9. minut – Miletić pokušava da probije ali dobra reakcija Janga.

7. minut – Rašford propušta veliku priliku.

5. minut – Sadik lobuje Romera ali dosuđen je ofsajd.

3. minut – Poništen gol Junajteda. Marsijal je pogodio ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

Fudbaleri Partizana gostuju protiv ekipe Mančester Junajteda na Old Trafordu u utakmici 4. kola takmičenja u Ligi Evrope.

Sastavi:

Mančester Junajted: Romero – Van-Bisaka, Megvajer, Roho, Jang (k) – Mektominej, Fred – Grinvud, Mata, Rašford – Marsijal

Partizan: Stojković – Urošević, Pavlović, Ostojić, Miletić – Zdjelar, Šćekić – Asano, Natho, Suma – Sadik