30.11.2019 u 01:38
0

PREOKRET ZA KRAJ: Nova majstorija Srbina donela pobedu Marseju u 90. minutu!

Fudbaleri Olimpika iz Marseja trijumfovali su nad Brestom rezultatom 2:1, u prvom meču 15. kola Lige 1.

Pobedonosni gol za ekipu koju sa klupe predvodi Andre Viljaš Boaš postigao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić u 89. minutu.

Marsej je poveo u 56. minutu golom Sara i delovalo je da će rutinski sačuvati prednost. Međutim, šok na Velodromu priredio je Kardona, golom u 88. minutu.

Tada je na scenu stupio Radonjić, koji je sa klupe čekao šansu i na kraju je dočekao. Bivši igrač Crvene zvezde je lepo povukao loptu, a zatim sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao Larsonera i tako doneo trijumf svojoj ekipi.

Izvor: espreso.rs