ONI SU U NOKAUT FAZI Rezultati i tabele svih grupa Lige Evrope (FOTO)

EVO ŠTA JE PARTIZANU DONELA POBEDA Evri, UEFA koeficijent, povlašćeni status...

Fudbaleri Malmea, Kopenhagena, Herafea, Kluža, Ajntrahta i Arsenala prošli su u nokaut fazu Lige Evrope, dok je ispao Lacio.

Plasman su ranije obezbedili APOEL, AZ Alkmar, Bazel, Braga, Seltik, Espanjol, Gent, LASK, Mančester junajted, Sevilja, Sporting, Volfsburg i Vulverhempton.

LUDA NOĆ EVRO LIGE Srbi srušili Sevilju

Ovo su rezultati i tabele svih grupa...

ČETVRTAK

A grupa

Apoel - Sevilja 1:0 (0:0)

Karabag - Didelanž 1:1 (0:0)

Sevilja 6 5 0 1 14:3 15

Apoel 6 3 1 2 10:8 10

Karabag 6 1 2 3 8:11 5

Didelanž 6 1 1 4 8:18 4

B grupa

Dinamo K. - Lugano 1:1 (0:1)

Kopenhagen - Malme 0:1 (0:0)

Malme 6 3 2 1 8:6 11

Kopenhagen 6 2 3 1 5:4 9

Dinamo 6 1 4 1 7:7 7

Lugano 6 0 3 3 2:5 3

C grupa

Bazel - Trabzon 2:0 (1:0)

Hetafe - Krasnodar 3:0 (0:0)

Bazel 6 4 1 1 12:4 13

Hetafe 6 4 0 2 8:4 12

Krasnodar 6 3 0 3 7:11 9

Trabzon 6 0 1 5 3:11 1

D grupa

LASK - Sporting 3:0 (2:0)

PSV - Rozenborg 1:1 (0:1)

LASK 6 4 1 1 11:4 13

Sporting 6 4 0 2 11:7 12

PSV 6 2 2 2 9:12 8

Rozenborg 6 0 1 5 3:11 1

E grupa

Kluž - Seltik 2:0 (0:0)

Ren - Lacio 2:0 (1:0)

Seltik 6 4 1 1 10:6 13

Kluž 6 4 0 2 6:4 12

Lacio 6 2 0 4 6:9 6

Ren 6 1 1 4 5:8 4

F grupa

Ajntraht - Vitorija 2:3 (2:1)

Standard - Arsenal 2:2 (0:0)

Arsenal 6 3 2 1 14:7 11

Ajntraht 6 3 0 3 8:10 9

Standard 6 2 2 2 8:10 8

Vitorija 6 1 2 3 7:10 5

G grupa

Porto - Fejenrod 3:2 (3:2)

Rendžers - Jang bojs 1:1 (1:0)

Porto 6 3 1 2 8:9 10

Rendžers 6 2 3 1 8:6 9

Jang bojs 6 2 2 2 8:7 8

Fejenord 6 1 3 2 6:7 6

H grupa

Espanjol - CSKA 0:1 (0:0)

Ludogorec - Ferencvaroš 1:1 (1:0)

Espanjol 6 3 2 1 12:4 11

Ludogorec 6 2 2 2 10:10 8

Ferencvaroš 6 1 4 1 5:7 7

CSKA 6 1 2 3 3:9 5

I grupa

Gent - Oleksandrija 2:1 (2:0)

Volfsburg - Sent Etjen 1:0 (0:0)

Gent 6 3 3 0 11:7 12

Volfsburg 6 3 2 1 9:7 11

Sent Etjen 6 0 4 2 6:8 4

Oleksandrija 6 0 3 3 6:10 3

J grupa

Borusija M. - Basakšehir 1:2 (1:1)

Roma - Volfsberger 2:2 (2:1)

Bašakšehir 6 3 1 2 7:9 10

Roma 6 2 3 1 12:6 9

Borusija 6 2 2 2 6:9 8

Volfsberger 6 1 2 3 7:8 5

K grupa

Slovan - Braga 2:4 (1:1)

Vulverh. - Bešiktaš 4:0 (0:0)

Braga 6 4 2 0 15:9 14

Vulverh. 6 4 1 1 11:5 13

Slovan 6 1 1 4 10:13 4

Bešiktaš 6 1 0 5 6:15 3

L grupa

ČETVRTAK

Mančester j. - AZ 4:0 (0:0)

Partizan - Astana 4:1 (3:0)

Mančester j. 6 4 1 1 10:2 13

AZ Alkmar 6 2 3 1 15:8 9

Partizan 6 2 2 2 10:10 8

Astana 6 1 0 5 4:19 3

Pratite nas na društvenim mrežama

Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
09:00  Bolja zemlja
11:00  Prelo u našem sokaku
11:55  Vesti
12:00  Prelo u našem sokaku
12:55  Vesti
13:00  Prelo u našem sokaku
14:00  Vesti
14:05  Parovi - Nedeljni ručak
16:00  FILM
17:30  Telemaster
18:10  Glamur specijal
19:00  Upoznajte Parove
21:00  Parovi - Izbacivanje
02:30  Parovi - Noćobdije
04:30  Rano jutro