13.11.2016 u 17:38
0

Orlovi ulovili zmajeve: Hrabra Srbija osvojila bod u Velsu!

Fudbalske reprezentacije Velsa i Srbije odigrale su sinoć 1:1 (1:0) u utakmici četvrtog kola D grupe kvalifikacija za Mundijal u Rusiji 2018. godine.

Velšani su poveli golom Gereta Bejla u 30. minutu, nakon greške Matije Nastasića, a izjednačio je Aleksandar Mitrović u 86. minutu, glavom, posle centaršuta Antonija Rukavine.

Samo minut pre toga Bejl je pogodio stativu, pa se može reći da je srpski tim osvojio "slađi bod".

Srbija je sada druga na tabeli sa osam bodova, dva manje od Irske koja je sinoć savladala Austriju u Beču 1:0, dok su Gruzija i Moldavija remizirali 1:1.

Vels je treći sa šest bodova, Austrija ima četiri, Gruzija dva, a Moldavija bod.

Za tri dana izabranici Slavoljuba Muslina odigraće prijateljski meč sa Ukrajinom u Harkovu, a kvalifikacije nastavljaju 24. marta 2017. godine gostovanjem u Gruziji.