21.12.2019 u 02:24
0

KOLAROV ŽESTOKO ZATRESAO MREŽU: Šestim pogotkom u sezoni doprineo pobedi Rome! (FOTO)

Kapiten Srbije Aleksandar Kolarov postigao je još jednu golčinu u dresu Rome i doprineo pobedi svog kluba u Firenci.

Roma je u utakmici 17. kola Serije A kao gost savladala Fiorentinu 4:1.

Gosti su poveli preko Džeka u 19. minutu, a samo dva minuta kasnije bilo je 0:2.

Kolarov je izveo slobodnjak na sebi svojstven način i zatresao mrežu.

Kapitenu Srbije je to već peti gol ove sezone u Seriji A.

Domaćin je uspeo da smanji zaostatak pre odlaska na odmor golom Badelja, ali su u nastavku Pelegrini i Zaniolo, obojica na asistencije Džeka, potvrdili trijumf "vučice".

Dušan Vlahović je odigrao ceo meč za "violu".

Roma se učvrstila na četvrtom mestu sa 35 bodova, dok je Fiorentina 14. sa 17 bodova.

Izvor: Kurir.rs