21.12.2019 u 18:33
0

MUČENJE VELIKANA IZ MINHENA Jedva, jedva, do pobede nad Volfsburgom

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Volfsburg sa 2:0, u meču 17. kola Bundeslige.

Izabranici Hans-Ditera Flika su uspeli da ostvare treći uzastopni trijumf i u dobrom raspoloženju odu na trondeljnu zimsku pauzu. Apsolutni heroj Bavaraca bio je mladi Džošua Cirkzi, kojem je trebalo samo tri minuta po ulasku na teren da zatrese mrežu gostiju i najavi pobedu svoje ekipe. Konačan rezultat postavio je Serž Gnabri u 90. minute. Domaći su ostali na 3. mestu na tabeli, dok je Volfsburg i dalje deveti.

RAZREŠENA MISTERIJA SA HILANDARA Ovo je Srpkinja čije su kosti pronađene na Svetoj Gori

TEROR NAD PRAVOSLAVNIM VERNICIMA PRED SABOR Crnogorski graničari zabranili ulazak i sveštenicima!

UHVAĆEN INTERNET PREDATOR Sa poslovnog računara delio slike golih maloletnika

NOLE KAO DEDA MRAZ Fondacija Novaka Đokovića daruje mališane za praznike (VIDEO)

PRIMORAVALI SU JE DA SE SKINE: Maloletnica prijavila oca i brata za seksualno zlostavljanje!

POZNATA BUCKASTA MANEKENKA ODUŠEVILA FANOVE: Ovaj detalj je svima ZAPAO ZA OKO! (FOTO)

Lider Lajpcig nastavio jesa sjajnim rezultatima. Oni su kod kuće nakon preokreta savladali Augsbrug sa 3:1. Domaći su loše počeli i već u 8. minute primili gol. Ipak, poslednjih dvadesetak minuta odigrali su odlično i u potpunosti preokrenuli meč preko Lejmera, Šika i Polsena.

Pobedu u finišu ostvario je Leverkuzen. Farmaceuti su sa igračem manje uspeli da trijumfuju u Majncu, a jedini pogodak postigao je Alario u nadoknadi vremena.

Minimalnu pobedu ostvario je i Keln, koji je golom Kordobe savladao Verder.

Jedini meč bez pobednika odigrali su Šalke i Frajburg – 2:2.