26.12.2019 u 17:32
0

GORKI DAN DARIVANJA Čelzi proklizao, Anćeloti silovito počeo sa „karamelama“ (FOTO)

U gradskom derbiju Kristal Palas preokrenuo protiv Vest Hema na 2:1, spektakularnim golom Džordana Ajua u poslednjem minutu susreta.

Minimalnu pobedu ostvarila je i Aston Vila nad Noričom (1:0), pogotkom Hurihejna sredinom drugog poluvremena.

Pomalo neočekivano remizirali su Šefild Junajted i Votford 1:1, čime je prekinut niz domaćina od tri uzastopne pobede, ali gosti stigli do novog važnog boda u borbi za opstanak, nakon šokantne pobede nad Mančester junajtedom u prethodnoj rundi.

Od 18.30 se sastaju dva Junajteda – Mančester i Njukasl na Old Trafordu, a u derbiju kola od 21h duel imaju dva najbolja tima lige – Lester siti i Liverpul.

Kolo će u petak zatvoriti gostovanje Mančester sitija u Vulverhemptonu od 20.45.