0

DUPLA KRUNA U HUMSKOJ: Partizan bolji od Zvezde u finalu kupa!

TOK MEČA:

KRAJ – 1:0!

90+5. minut – Još jedna gužva pred golom Partizana, Stevanović hvata loptu.

90+5. minut STRAŠAN ŠUT MILIJAŠA i PAKLENA ODBRANA STEVANOVIĆA!

90+4. minut – Zvezda opet traži penal, Mažić pokazuje da je prekršaj na ivici kaznenog prostora.

90. minut – Na kratko je prekinut meč – Delije ubacuju baklje na teren.

88. minut – Saša Ilić umesto Jankovića.

87. minut – ŠANSA za ZVEZDU! Nisu se crveno-beli najbolji snašli u šesnaestercu nakon odličnog centaršuta Milijaša

86. minut – Poslednja promena kod Zvezde – Milijaš umesto Ristića.

85. minut – Druga izmena kod Partizana – Radin umesto Leonarda.

84. minut – Luković je izveo slobodnjak, ali neprecizno.

83. minut – NIKOLIĆ JE POBESNEO! Posle greške Monira, crveno-beli su dobili slobodan udarac iz opasne zone. To je razljutilo trenera Partizana, koji je skinuo i bacio sako, šutirao flašice…

80. minut – Dobar šut Boaćija, brani Stevanović.

70. minut – ŠANSA za PARTIZAN! Leonardo je šutirao pored gola iako je bilo bolje da je loptu prepustio saigraču u naletu.

68. minut – Druga izmena u Zvezdi – Umesto Plavšića na terenu je Srđan Vujaklija

64. minut – Izmena u Partizanu – umesto Nemanje Mihajlovića na teren je ušao Petar Đuričković

61. minut – Grobari skandiraju ime i prezime predsednika FSS: "Slaviša Kokeza"…

60. minut – Prva izmena na meču, umesto Srnića ulazi Milić.

56. minut – Prodor Plavšića po desnom krilu, dao je povratnu, a Srnić šutirao preko gola. Zatim je Srnić od Mažića tražio korner, ali ga nije dobio.

55. minut – Mirniji početak drugog poluvremena.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme..

POLUVREME – 1:0 – Zvezda je odlično ušla u meč, imala nekoliko dobrih prilika u prvih 10 minuta. Partizan je uglavnom pretio iz kontranapada, a krajem prvog poluvremena crno-beli su došli u vođstvo pogodkom nakon kornera.

42 – minut – GOOOL – Milenković je odlično zahvatio loptu glavom nakon centarušta Jankovića i poslao je u malu mrežu. Ovo je njegova poslednja utakmica u dresu Partizana jer se na leto seli u Fiorentinu

38. minut – Ponovo počinje kiša…

36. minut – I ponovo Leonardo opasan! Pucao je iz slobodnjaka, a Kahriman boksuje…

35. minut – I Leonardo je dobio žuti karton zbog rasprave sa Mažićem oko toga odakle treba da se izvede slobodan udarac.

34. minut – Žuti karton za Donalda zbog starta sa obe noge na Kosovića, i to na 20-ak metara od gola Zvezde.

33. minut – Pokušaj Srnića glavom, Stevanović je siguran.

30 – minut – Novi kontranapad crno-belih, ovaj put je pokušao Leonardo, ali je lopta otišla pored gola

29. minut – Opasan kontranapad Partizana, Janković je šutirao, Kahriman je odbranio i poslao loptu u korner.

25. minut – Ponovo preti Leonardo, pucao je direktno u golmana Kahrimana, ali je "grobarima" podigao adrenalin.

23. minut – Ristićev šut iz slobodnog udarca otišao je preko gola.

19. minut – Leonardo je sa samo nekoliko metara glavom šutirao, Kahriman je odbranio, ali je Mažić na asistenciju pomoćnika pravovremeno dosudio ofsajd.

18. minut – Igra se brzo, ritam utakmice je odličan, borba se rasplamsava posle uvodnog pritiska Zvezde.

17. minut – Šut Srbića sa više od 20 metara, Stevanović je uspeo da ukroti loptu.

5 minut – Zvezda je silovito ušla u ovaj derbi, za sada diktira tempo igre i sve opasnije prete Stevanoviću

4. minut – Klupa Crvene zvezde je tražila penal nakon povlačenja Boćija u šesnaestercu Partizana, ali se Mažić nije oglasio.

3. minut – Zvezda je prva zapretila iz prekida, ali nije bilo veće opasnosti po gol Partizana.

2. minut – Štoper Partizana Ostojić dobio je žuti karton kada je oštrim startom zaustavio opasnu kontru Zvezde.

1. minut – Utakmica je počela…