13.08.2017 u 23:58
0

ZVEZDA SE SPREMILA ZA KRASNODAR: Crveno-beli lako savladali Bačku koja je uspela da prekine Zvezdin niz od sedam utakmica bez primljenog gola!

Lider prvenstva Srbije, ekipa Crvene zvezde savladala je na stadionu "Rajko Mitić" ekipu Bačke iz Bačke Palanke sa 3:1 (1:0) u meču 5. kola Super lige Srbije.

Crvena zvezda je tako nastavila stopostotan niz pobeda i zadržala lidersku poziciju.

Prvi gol na meču postigao je Aleksandar Pešić u 37. minutu. Prednost Zvezde je duplirao Frimpong u 53. minutu, a treći gol je postigao Račić u 86. minutu.

Prethodno je Čeković u 81. minutu zatresao gol domaćina. To je bio prvi gol koji je Crvena zvezda primila ove sezone.