20.10.2017 u 02:02
0

CRVENA ZVEZDA OSTAVILA SRCE NA TERENU: Ipak se Arsenal iz Beograda vraća sa 3 boda kući!

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Arsenala 1:0 (0:0), u derbiju trećeg kola Grupe H Lige Evrope.

Crveno-beli su odigrali odlično protiv kombinovanog tima "tobdžija", imali nekoliko sjajnih gol šansi, dva puta je Petr Čeh spasavao Arsenal, a jednom i prečka.

Međutim, pet minuta pre kraja Olivije Žiru postiže fantastičan pogodak nakon sjajne akcije kratkim pasovima Vilšira i Volkota, a pet minuta pošto je Milan Rodić preoštro isključen zbog drugog žutog kartona.

Arsenal se trećom pobedom u nizu učvrstio na prvom mestu na tabeli, dok Zvezda deli drugu poziciju sa BATE, koji je takođe minimalnim rezultatom nadigrao Keln u Borisovu.