29.10.2017 u 20:18
0

POSLE PARTIZANA ZEMUN NAMUČIO I ZVEZDU: Boaći u 81. minutu skratio muke crveno-belih i doneo im nova tri boda pred put u London! (VIDEO, FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde, upisali su nova tri boda u Superligi Srbije pobedom u Gornjoj varoši nad domaćim Zemunom 0:1.

Zemunci su u sredu namučili aktuelnog šampiona Partizan, ali su i tada kao i danas protiv Crvene zvezde doživeli poraz.

Crveno-beli su bili dominantni tokom čitavog meča, imali mnogo više napada i udaraca ka golu Zemuna, ali nikako nisu uspeli da savladaju sjajnog Šaranova, sve do 81. minuta, kada se Boaći sjajno snašao i sa pet metara matirao golmana Zemuna, nakon odlične povratne lopte.

Zemnci su se organizovano branili tokom čitavog meča i stvarali ogromne muke napadačima Zvezde, a zanimljivo je i to da nisu uspeli da upute ni jedan šut u okvir gola Milana Borjana.

Zvezdi ova pobeda mnogo znači na psihološkom planu pred put u London, gde crveno-beli u četvrtak od 21:05h gostuju Arsenalu u okviru četvrtog kola Lige Evrope.