30.10.2017 u 13:57
0

SRUŠILI REAL MADRID: Novajlija u Primeri napravio senzaciju pobedom od 2-1!

Senzacija u Đironi! Novajlija u Primeri je napravio veliki preokret i srušio Real Madrid – 2:1

Poveo je Real golom Iska u 12. minutu i teško da je iko i među domaćim navijačima mogao da poveruje da će se dogoditi veleobrt.

Četiri uzastopne pobede vezali su Madriđani i stekao se utisak da su se posle početne krize vratili na uspešni kolosek.

Međutim, drugo poluvreme je donelo drugu sliku. Najpre je Stuani izjednačio, a onda je Portu postigao sjajan gol petom, efektno se snašao u petercu posle udarca.

Ekipa Malage ostvarila je večeras prvu pobedu u novoj sezoni i to kod kuće protiv Selte – 2:1.

Gol odluke postignut je iz penala, a strelac je bio Resio u 83. minutu.