21.12.2017 u 04:30
0

SJAJNI VANJA MILINKOVIĆ-SAVIĆ: Sjajnom paradom odbranio penal Edinu Džeku! (VIDEO)

Ekipa Torina plasirala se u četvrtfinale Kupa Italije pošto je pobedila Romu na Olimpiku – 2:1 (1:0).

'Bikovi' Siniše Mihajlovića poveli su u 39. minutu preko Lorenca de Silvestrija, kada se najbolje snašao posle kornera.

Promene rezultata potom nije bilo sve do sedamnaest minuta pre kraja, da bi iznenađenje najavio Simone Edera posle sjajnog ubacivanja na drugu stativu.

Međutim, mogla je 'Vučica' već u 77. da se vrati i pokuša da izbori produžetke, ali naš Vanja Milinković-Savić, koji je odlično branio tokom većeg dela duela, sjajnom paradom brani penal Edinu Džeku.

Domaći sastav je do kraja susreta uspeo samo da ublaži poraz preko Patrika Šika.
.
Torino će u borbi za polufinale igrati sa boljim iz duela Juventusa i Đenoa, koji je na programu od 20.45.

U istu fazu takmičenja ranije tokom dana plasirala se i Atalanta, pobedivši Sasuolo istovetnim rezultatom, pa će tim iz Bergama u narednoj rundi igrati protiv Napolija.