22.02.2018 u 16:01
0

De Hea sačuvao Junajted, Šahtjor savladao Romu!

Fudbaleri Sevilje i Mančester Junajteda odigrali su nerešeno 0:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona, dok je Šahtjor savladao Romu sa 2:1 (0:1).

Sevilja je u Andaluziji bila znatno bolji rival, stvorila je mnogo šansi, ali je na golu Junajteda blistao David De Hea.

Nemanja Matić odigrao je ceo meč za Mančester.

Roma je povela u Harkovu golom mladog Turčina Čengiza Undera u 41. minutu, ali je domaćin preokrenuo preko Fakunda Fereire u 52. i sjajnim golom Freda iz slobodnog udarca u 71. minutu.

Aleksandar Kolarov je odigrao svih 90 minuta za italijansku ekipu.