PREKINUT DERBI: Navijači Zvezde i Partizana napravili HAOS na Marakani! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana od 18.30 sati na stadionu Rajko Mitić igraju 157. Večiti derbi.

Ovo je duel koji bi mogao da reši pitanje pobednika Superlige, u slučaju da pobede crveno-beli, ili da potpuno zakomplikuje situaciju na tabeli u slučaju pobede Partizana.

Crvena zvezda (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Le Talek, Babić, Rodić – Krstičić, Jovičić – Srnić, El Fardu Ben, Radonjić – Pešić.
Klupa: Supić, Gobeljić, Frimpong, Račić, Milijaš, Adžić, Donald

Partizan (4-4-2): Stojković – Vulićević, N.R. Miletić, Marković, N.G. Miletić – Đerlek (Tošić 52), Pantić, Zdjelar, Janković – Ožegović, Tavamba.
Klupa: Jovičić, Urošević, Jevtović, Vakulko, Tošić, Suma.

TOK UTAKMICE:

75. minut – Dobra prilika za Ožegovića posle centarđuta Jankovića

65. minut – MEĆ JE PREKINUT ZBOG HAOSA NAVIJAČA NA TRIBINAMA! Tuča između Zapada i Juga navijača Zvezde i Partizana.

57. minut – Babić i Ožegović su dobili žute kartone posl jednog duela na levoj strani Zvezdine odbrane, a Partizan je dobio slobodan udarac.

52. minut – Tošić je zamenio Đerleka u ekipi Partizana.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

45. minut – POLUVREME! Zvezda zasluženo vodi golovima Radonjića i Pešića.

44. minut – Auuu, kakva kontra Zvezde. Imali su crveno-beli tri na dva, Pešić je ubacio u kazneni prostor, ali je Ben loše šutirao.

39. minut – Partizan je prvi put zapretio, i to preko Ožegovića.

30. minut – Stojković je spasio Partizan, nogom je odbranio šut Radonjića.

28. minut – Ben je imao dobru priliku iz slobodnjaka sa nekih 22-23 metra.

23. minut – Mogla je Zvezda i do trećeg gola, Ben je bio u prilici.

21. minut – GOLLL!!! Zvezda vodi 2:0, Pešić je strelac.

18. minut – GOLLLL! Zvezda vodi 1:0 golom Radonjića. Inače, to mu je prvi gol u šampionatu.

17. minut – Prva prilika na utakmici, Srbić nije dobro zahvatio loptu.

9. minut – Stojković je startova nad Miletićem na ivici kaznenog prostora, ali ga nije zakačio takod a je lopta otišla u gol aut.

4. minut – Prva prilika na meču. Ben je ubacio u kazneni prostor iz slobodnjaka, ali niko nije zakačio loptu od igrača Zvezde koji su tvrdilid a je Marković igrao rukom.

1.minut – Počela je utakmica na Marakani.