0

PRIMERA: Korea, Grizman i Tores izrešetali Levante!

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Levante 3:0 u 32. kolu španske Primere.

Atletiko je ostao na devet bodova iza lidera Barselone, dok je šest ispred Valensije, a sedam u odnosu na gradskog rivala Real.

"Jorgandžije" su pobede stigle golovima Anhela Koree u prvom, te Antoana Grizmana i Fernanda Toresa u drugom poluvremenu.

Poveli su Madriđani u 33. minutu golom Anhel Korea. Samo tri minuta po povratku sa odmora Grizman je pocepao mrežu gostiju i najavio trijumf Atletika.
Konačan rezultat postavio je Fernando Tores u 77. minutu susreta. Korea je fantastično uposlio je "El Ninja", koji hvata lep volej i loptu šalje iza leđa golmana Levantea za konačnih 3:0.