16.04.2018 u 02:19
0

PODELA BODOVA U POSLEDNJOJ UTAKMICI KOLA BUNDESLIGE: Verder i Lajpcig igrali nerešeno, gosti sve dalji od Lige šampiona!

Fudbaleri Verdera i Lajpciga igrali su danas nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici 30. kola nemačke Bundeslige.

Verder je pred svojim navijačima u Bremenu poveo pogotkom Nikolasa Moisandera u 28. minutu, da bi Lajpcig izjednačio Ademole Lukmana u 50.

Gosti su posle lošeg prvog poluvremena, u kom su uputili samo jedan šut ka golu Verdera, u drugom delu ipak uspeli da uspostave ravnotežu i posle ranog izjednačenja da pritiskaju rivala, ali ne i da dodju do preokreta.

Lajpcig je ovim remijem sve dalje od plasmana u Ligu šampiona, pošto ima 47 bodova, četiri boda manje od četvrtoplasirane Borusije Dortmund, dok je Verder 12. sa 37 bodova.