29.04.2018 u 23:15
0

CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION: Crveno-beli savladali Napredak za 28. titulu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Napredak u Kruševcu 2:0 (0:0) i osvojili dvadesetosmu šampionsku titulu u istoeiji kluba.

Golove su postigli Nenad Krstičić u 78. minutu i Aleksandar Pešić iz jedanaesterca u 90. minutu meča.

Zvezda sada ima 51 bod 12 više od Partizana i matematički je osigurala titulu.

Uskoro opširnije.

Kosanović: Ndijajea namerno povređuju

Do 80. minuta smo imali kontrolu. Kasda se povredio Ndijaje imali smo mnogo problema po desnoj strani. Nama plej-of dolazi dobro da vidimo koliko možemo. Problem je i ružno što Ndajea namerno povređuju. I ovo danas je bilo namerno. To mi se ne sviđa jer, je je jako loše

Milojević: Vreme uživanja

– Ovo su najbitnija tri boda. Ponosan sam na momke i navijače. Zasdluženo smo uzeli titulu i jako sam ponosan. Priča se završila na lep način i sada je vreme uživanja. Svi znaju šta smo prošli, a ljudi iz stručnog štaba znaju kakav sam i da sa mnom nije lako raditi.

Drugo poluvreme

90+5. minut – Kraj meča

90. minut – GOOOOL 2:0 – Pešić je pogodio

89. minut – Penal za Zvezdu! Posle pada Srnića i Bena, nejasno je zbog kog kontakta je sudija Đorđić dosudio penal. Odgovornost preuzima Pešić.

84 minut – Pokušao je Ben da dođe do gola, ali je pao u kaznenom prostoru. Diskutabilna situacija, sudija nije pokazao na belu tačku posle Benovog pada

79. minut – GOOOOOL 0:1 Krstičić! Sjajan prodor Gobeljića, koji je zavrnuo loptu ka penalu, natrčao je Krstičić i zatresao mrežu!

72. minut – Šansa za Napredak. Umalo domaćin da dođe do vođstva, sjajno je šutirao Vukanović, ali je Borjan još bolje odbranio

64. minut – Opsada gola Napretka trajala je nekoliko desetina sekundi, ali gola nema

60. minut – Stigla je lopta posle kornera do Veškovca, ali je on iz vrlo izgledne situacije poslao preko gola

55.minut – Traže penal domaći! Stojković je srušio Vukanovića, ali je prethodno loptu izbacio u korner

54. minut – Adžić je centrirao,, ali Ben nije uspeo da zahvati loptu kako je želeo

Navijači Zvezde zasuli su teren petardama i topovskim udarima.

46. minut – Jovičić ne može da nastavi utakmicu, pa će umesto njega drugih 45 minuta igrati Donald.

45+2. minut – Kraj prvog poluvremena

38. minut – Još jedan solidan pokušaj Napretka po desnoj strani, ali je Ndijaje bio u ofsajdu

31. minut – Zec je pobegao čuvarima, centrira, ali Ndijaje pada na oko sedam metara od gola

29. minut – Nema mnogo tempa na meču u Kruševcu