07.11.2019 u 19:49
0

CRVENA ZVEZDA – REAL MADRID (60:75): Ljulj stavio tačku na utakmicu!

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Beogradskoj areni od ekipe Real Madrida sa 60:75 u meču 7. kola Evrolige.

Posle ovog kola Zvezda je ostala na samo dve pobede, dok je Real u Areni upisao 4 pobedu u ovoj sezoni.

KRAJ UTAKMICE

40. minut – 60:75 – Ljulj pogađa trojku iz nemoguće situacije i stavlja tačku na ovaj susret.

39. minut – 60:72 – Trojka Kozera, tajm-aut Zvezda.

39. minut – 60:69 – Tavares sa penala.

38. minut – 56:66 – Novi koš Rudija Fernandeza, njega treća trojka u poslednjem kvartalu. Tajm-aut Gavrilovića.

37. minut – 56:61 – Sjajno zakucavanje Brauna.

36. minut – 54:61 – Beron sa penala ubacuje prve poene za Zvezdu u ovoj četvrtini.

36. minut – 52:61– Nova trojka Reala, sada je pogodio Rudi Fernandez. Zvezda još bez koša u poslednjoj četvrtini.

34. minut – 52:58 – Trojka Ljulja sada, Zvezda bez koša u poslednjem kvartalu.

32. minut – 52:55 – Trojka Kozera, Real ponovo vodi!

31. minut – 52:52 – Daleka trojka Rudija.

KRAJ TREĆE ČETVRTINE

29. minut – 52:49 – Zvezda vodi trojkom Fajea. Kraj trećeg kvartala.

29. minut – 47:49 – Posle dužeg vremena Daruba pogađa koš i prekida seriju promašaja.

27. minut – 45:45 – Braun sa penala do egala.

26. minut – 43:45 – Druga trojka Simanića.

24. minut – 37:41 – Trojka Dobrića!

23. minut – 34:39 – Ponovo pogađa Beron.

23. minut – 32:37 – 11 poen Berona.

22. minut – 30:35 – Treća trojka Berona!

21. minut – 27:35 – Prvi koš u nastavku pogađa Kampaco!

KRAJ DRUGE ČETVRTINE

20. minut – 27:33 – Ljulj pogađa uz zvuk sirene, u svom stilu.

19. minut – 24:31 – Polaganje Lorenca Brauna.

19. minut – 22:28 – Braun sa penala, njegov 4 poen na meču.

18. minut – 19:27 – Dobrić pogađa posle koša Mikija na drugoj strani.

17. minut – 19:22 – Prvi koš Kuzmića na meču.

16. minut – 17:22 – Trojka Berona, tajm-aut gosti.

16. minut – 14:22 – Novi koš Fajea, njegov 4 na meču.

14. minut – 12:22 – Nenadić sa penala ubacuje prve poene za Zvezdu na nastavku.

14. minut – 11:20 – Zakucavanje Mikija.

13. minut – 11:18 – Posle koša sa penala Laprovitoel, novi loš napad za zvezdu i polaganje Kozera za najubedljiviju prednost gostiju na meču. Tajm-aut Gavrilović. Na tribinama je 16. 457 gledalaca.

11. minut – 11:14 – Faje pogađa prve poene na meču.

11. minut – 9:14 – Tavares postiže prvi koš u drugom kvartalu.

KRAJ PRVE ČETVRTINE

10. minut – 9:12 – Ljulj je pogodio sa penala u poslednjim sekundama prvog kvartala utakmice.

9. minut – 9:9 – Prvi poeni Kampaca na meču.

8. minut – 9:7 – Pogađa Gist iz horoga, njegov 6 poen na meču. Lazić je mora da izađe iz igre zbog povrede i krvarenja koji mu je naneo Tavares.

7. minut – 7:7 – Trojka Lorenca Brauna, prva Zvezdina na meču.

6. minut – 4:7 – Novi poeni Gista, za sada je on jedini strelac Zvezde na meču.

5. minut – Prvi tajm-aut na meču.

3. minut – 2:7 – Trojka Ljulja, prva na meču.

2. minut – 2:4 – Tavares preko svih.

1. minut – 2:2 – Dženskins pogađa prvi koš za Zvezdu na meču koja je oslabljena neigranjem Čovića i Davidovca zbog povreda.

Košarkaši Crvene zvezde od 19 časova igraju derbi meč sedmog kola Evrolige protiv Real Madrida u beogradskoj Štark areni.

Posle pobede nad Himkijem u prošlom kolu košarkaši crveno-belih žele da nastave pobednički niz i pod novim trenerom Andrijom Gavrilovićem.

– Dobro znamo šta znači ime Reala – najveći brend i ekipa koja bez obzira na formu uvek ima najviše ciljeve. Izašli su iz težeg perioda pobedom u prošlom kolu Evrolige, ali važno je da kontrolišemo utakmicu jer je njihov stil igre dobro poznat – izjavio je strateg Crvene zvezde.