14.11.2017 u 15:37
0

Nezapažen nastup Srba u NBA ligi, radovao se samo Bjelica!

Srpski košarkaši Nikola Jokić, Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica prethodne noći u NBA ligi imali su skroman učinak.

Jokić je u porazu Denvera od Portlanda 99:82 postigao samo šest poena za 34 minuta, uz sedam skokova, izgubivši duel sa bivšim saigračem Jusufom Nurkićem koji je ubacio 17 pogodaka i bio najefikasniji u svom timu.

Sakramento je izgubio na gostovanju Vašingtonu 110:92, a Bogdanović je imao pet poena, po dva skoka i asistencije za 20 minuta na parketu.

Najbolji pojedinac meča bio je Džon Vol sa 21 poenom i devet završih dodavanja.

Trijumfu se jedini od srpske trojke radovao Nemanja Bjelica jer je Minesota slavila u Juti 109:98.

Bjeličin doprinos za 13 minuta bio je pet poena i četiri uhvaćene lopte u meču koji je obeležio njegov saigrač Karl Entoni-Tauns sa 24 pogotka i 13 skokova.