30.01.2018 u 16:46
0

Zvezdi pripao i drugi „večiti derbi“ ove sezone: Dobrić izrešetao Partizan!

4. ČETVRTINA

10. minut – Zvezda je do kraja utakmice "odrađivala" posao i rutinski privela meč kraju – 86:74.

6. minut – Vilijams-Gos je posle sjajnog početka potpuno izgubio ritam i napravio nekoliko grešaka, uključujući i faul u napadu. Trener Čanak se pobunio, pa je dobio i tehničku grešku.

4. minut – Čim je Partizan vezao dva dobra napada, Alimpijević traži tajm-aut.

2. minut – Partizan se i dalje muči u napadu, a Zvezda sa ukupno 14 trojki rešeta koš rivala – 79:61. Da zlo bude veće po crno-bele, Gagić je zbog pet ličnih grešaka završio utakmicu.

3. ČETVRTINA

10. minut – Iako Ročesti nije pogodio lagano polaganje u poslednjem napadu treće deonice, Zvezda sa velikim kapitalom ulazi u poslednjih 10 minuta utakmice – 71:57.

9. minut – Dobrić nastavlja da teroriše Partizan šutem sa distance. On je pogodio već sada šest trojki – 71:56.

8. minut – Zvezda preko Enisa dolazi do najveće prednosti. Partizan se baš muči u napadu, ali Zvezda to ne kažnjava za sada 62:54.

6. minut – Partizan je ušao u ozbiljan problem sa faulovima visokih igrača, pošto pored Šalića i Gagić ima četiri lične greške.

3. minut – Partizan je daleko bolje otvorio treću četvrtinu i preko raspoloženog Veličkovića stigao skoro do egala – 53:52.

2. ČETVRTINA

10. minut – Trojkom Dobrića, četvrtom na ovoj utakmici, završeno je prvo poluvreme "večitog derbija" – 49:43.

9. minut – Zahvaljujući sjajnom Veličkoviću Partizan odbija napad domaćina i prihvata rezultatski priključak – 46:43

8. minut – Trojkom Dobrića crveno-beli beže rivalu na maksimalnih sedam poena razlike – 46:39.

7. minut – Zvezda je uhvatila nešto bolji ritam u napadu, ali Partizan uzvraća preko Vilijams-Gosa – 43:39.

4. minut – Sjajna sekvenca Jankovića na obe strane terena za vođstvo Zvezde 35:30.

2. minut – Partizan je zadesio prvi problem, pošto je Šalić već zaradio tri lične greške – 27:28.

1. ČETVRTINA

10. minut – Crvena zvezda nije realizovala napad, što je Partizan kaznio preko Veličkovića i okončao prvu deonicu u svoju korist – 22:24.

9. minut – Posle tri realizovana penala Davidovca, Zvezda je otišla na maksimalnih plus šest (22:16). Ali vrlo brzo su Veličković i Si vratili stvari na početak – 22:21.

7. minut – Poenima Bjelice sa slobodnih bacanja, Zvezda je stigla i do vođstva – 14:12.

6. minut – Nemanja Dangubić je furioznom serijom vratio Zvezdu u igru – 12:12.

4. minut – Raspoloženom Marinkoviću pridružio se Vilijams-Gos, pa crno-beli imaju lepu prednost u prvoj deonici – 6:12.

2. minut – Partizan je bolje otvorio utakmicu. Posebno je na početku raspoložen Vanja Marinković koji je upisao pet poena – 3:7.