18.09.2016 u 19:28
0

BORKOVIĆ OPET NA POSTOLJU: Drugi u Singapuru, osvojio novih 18 bodova!

Srpski autmobilista Dušan Borković šesti put ove sezone plasirao se na podijum u TCR šampionatu, pošto je drugu trku u Singapuru završio na drugoj poziciji i osvojio novih 18 bodova.

Borković je osvojio 24 nova boda, pa u generalnom plasmanu sada zauzima sedmu poziciju sa ukupno 141 bodom.

Trkački vikend u Singapuru u potpunosti je bio podređen takmičenju Formule 1, pa je trka bilo ograničena na 10 krugova ili 30 minuta.

Zbog brojnih incidenata sigurnosni automobil je dva puta izlazio na stazu i znatno usporio ovu uličnu trku koja je završena posle sedam od ukupno 10 planiranih krugova.

Šampionat se nastavlja 1. i 2. oktobra u Maleziji, gde se i završava azijska turneja.