ALEKSANDAR ĐORĐEVIĆ: Objavio širi spisak reprezentativnih kandidata za Svetsko prvenstvo u Kini!

 

Selektor muške seniorske reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević objavio je širi spisak reprezentativnih kandidata za Svetsko prvenstvo u Kini.

A reprezentacija će se okupiti 18. jula u Beogradu, da bi 21. jula otišla put Kopaonika, na bazične pripreme, gde naši najbolji igrači ostaju do 4. avgusta.

Pravo sa planine nacionalni tim ide u Čačak, gde će odigrati trening meč protiv domaćeg Borca.

Sledeća provera je 7. avgusta u Zrenjaninu protiv Finske. Tri dana kasnije u beogradsku „Štark Arenu“ stiže Litvanija, sa kojom će naši momci već 12. avgusta odigrati uzvratni meč u Kaunasu. Novi izazov biće „Akropolis kup“ u Atini, gde će Srbija od 16. do 18. avgusta igrati protiv Grčke, Italije i Turske.

Naš nacionalni tim 20. avgusta putuje u Kinu, gde će imati poslednje tri provere pred Svetsko prvenstvo, pošto će u gradu Šenjangu 23. avgusta igrati protiv Italije, dva dana kasnije sa Novim Zelandom i, na kraju, 27. avgusta protiv Francuske.

Izabranici selektora Aleksandra Đorđevića iz Šenjanga putuju u Fošan, gde 31. avgusta u 9.30 po srednjeevropskom vremenu utakmicom D grupe protiv Angole otvaraju Svetsko prvenstvo u Kini.

Miloš Teodosić
Stefan Jović
Vasilije Micić
Ilija Đoković
Stefan Pot
Nemanja Nedović
Bogdan Bogdanović
Dragan Milosavljević
Marko Gudurić
Branko Lazić
Aleksa Avramović
Dejan Todorović
Vanja Marinković
Ognjen Jaramaz
Vladimir Lučić
Marko Simonović
Ognjen Dobrić
Nikola Kalinić
Nemanja Dangubić
Rade Zagorac
Nemanja Bjelica
Milan Mačvan
Stefan Birčević
Stevan Jelovac
Nikola Mišković
Boriša Simanić
Dragan Apić
Nikola Jokić
Miroslav Raduljica
Nikola Milutinov
Boban Marjanović
Ognjen Kuzmić
Dejan Kravić
Nikola Jovanović

 

 

Izvor: B92
Foto: wikipedia

 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
11:30  Kviz: Naslovna strana
11:55  Vesti
12:05  Provodadžija
12:55  Vesti
13:05  Provodadžija
13:55  Vesti
14:05  Serija: Suze moje sestre (R)
15:15  Posle ručka
17:30  Telemaster
18:10  Serija: Suze moje sestre
19:00 Čađava mehana
19:55  Bingo
20:30  Čađava mehana
21:00  Ćirilica 
23:20  Novajlije reality