FANTASTIČAN ZAVRŠETAK: Tramp pobedio svog sunarodnika!

 

Britanski snukeraš Džad Tramp osvojio je Meђunarodni šampionat u Kini, pošto je u finalu pobedio sunarodnika Šona Marfija sa 10:3.

Aktuelni svetski šampion poveo je sa 5:0, a Marfi je uspeo da osvoji tri od četiri frejma pre pauze i smanji na 3:6.

Tramp je u drugom delu meča osvojio prva četiri frejma i obezbedio pobedu.

On je osvojio prvi trofej otkako je trijumfovao na Svetskom prvenstvu u maju i osvojio 12. rangirnu titulu u karijeri.

Tramp je početkom nedelje na prvom mestu svetske rang-liste zamenio Ronija O'Salivena.

 

 

Izvor: B92
Foto: Wikipedia/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Parovi - Jutarnja kafica  
11:55  Vesti  
12:05  Parovi - Jutarnjakafica  
12:55  Vesti  
13:05  Parovi - Jutarnja kafica  
13:55  Vesti  
14:05  Serija: Kazna  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Kazna  
19:00  Upoznajte Parove  
22:00  Parovi žurka  
02:30  Parovi - Noćobdije  
04:30  Rano jutro