parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Totalni kolaps u Bulevaru kralja Aleksandra: Tramvaji ne mogu da mrdnu, oboren motociklista na šinama!

 
 
Motociklista je u nezgodi zadobio lakše povrede noge.

Motociklista je lakše povređen u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila oko 15 sati u Bulevaru kralja Aleksandra.

Saobraćaj na šinama zbog toga je bio obustavljen kraće vreme.

Motociklista je u nezgodi zadobio lakše povrede noge, posle čega je prevezen kolima Hitne pomoći.

 

Telegraf
Foto: Twitter/EseJapan

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Dobro jutro Srbijo
07:55 Vesti
08:00 TOP - SHOP
08:15 Dobro jutro Srbijo
10.55 Vesti
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:45 Parovi Jutarnja Kafica
13:25 Parovi Jutarnja kafica
14:30 Beni Afet serija
15:45 Parovi - Live
16:20 Posle rucka
17:45 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
19:10 UPOZNAJTE PAROVE
20:00 OŽILJCI RATA - Petrovačka cesta
21:35 Parovi