parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BATAJNICA: Dečak lakše povređen, kada ga je udario autobus!

 

 Jedan 14-godišnji dečak lakše je povređen u poslepodnevnim časovima kada ga je u Batajnici udario autobus, potvrđeno je iz Hitne pomoći.

- Dete (14) je dobro, a pri udaru je zadobilo lakše povrede kolena i dalje je prevezeno na Institut za majku i dete - rekli su iz Hitne pomoći.

 

Izvor: Telegraf
Foto: Twitter/Aktuelno/net

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:10 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Beni Afet serija
14:55 Parovi - Live
16:15 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 UPOZNAJTE PAROVE
20:00 Parovi Nominacije
02:30 Parovi - Live