ĐERLEK: Jedna grupa ne shvata koliko je kovid opaka bolest
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Srbije Mirsad Ðerlek izjavio je danas da je epidemiološka situacija u celoj zemlji teška i neizvesna.
- Mi ćemo učiniti sve da poboljšamo situaciju i nadam se da ćemo u narednim danima usporiti širenje - rekao je Ðerlek.
OVO MORATE ZNATI
HOROR U NOVOM SADU: U parku pronađeno beživotno telo muškarca
JEZIV PRIZOR KOJI LEDI KRV U ŽILAMA: Pronađeno telo muškarca u žbunju
"PILI SU, ONA GA JE IZ STRAHA UBOLA NOŽEM" Isplivali detalji krvave bračne svađe
Momirović u vanrednoj kontroli radova na obilaznici oko Beograda
Kako je rekao, zdravstveni sistem je i dalje čvrst i spreman da odgovori izazovu trećeg talasa epidemije korona virusa jer je država je obezbedila sve što je potrebno.
- Nama je cilj da svakom kome je potrebno obezbedimo krevet, da li je to u Beogradu ili negde u okolini, nije važno - rekao je Ðerlek.
"Evidentno je da jedna grupa ljudi ne shvata koliko je kovid 19 opaka i teška bolest. Država će nastaviti da sprovodi mere, nastavićemo s masovnim testiranjem jer ćemo na taj način vršiti trijažu, i naravno očekujemo vakcinaciju sa kojom ćemo povećati kolektivni imunitet", dodao je Ðerlek..
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE