TEŠKA NESREĆA U INDIJI: Poginulo 20 ljudi u padu autobusa u provaliju!

 Najmanje 20 ljudi je izgubilo život kada se autobus survao u provaliju u severnoj Indiji, saopštila je danas policija.

Nesreća se dogodila nedaleko od grada Kulu, u indijskoj saveznoj državi Himačal Pradeš, prenela je agencija AP.

Uzrok te nesreće se još utvrđuje, a spasilačka operacija je u toku.

U Indiji svake godine oko 150.000 ljudi izgubi život na putevima, koji su slabo održavani, a vozila su najčešće prenatrpana ljudima.

 

Izvor: Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Parovi - Jutarnja kafica  
11:55  Vesti  
12:05  Parovi - Jutarnjakafica  
12:55  Vesti  
13:05  Parovi - Jutarnja kafica  
13:55  Vesti  
14:05  Serija: Kazna  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Kazna  
19:00  Upoznajte Parove  
22:00  Parovi žurka  
02:30  Parovi - Noćobdije  
04:30  Rano jutro