BANOVO BRDO: Sudar autobusa i automobila..(FOTO)

 

Kako se saznaje u Požeškoj ulici na Banovom brdu došlo je do sudara autobusa i automobila, zbog čega je blokiran tramvajski saobraćaj.

Prema nezvaničnim informacijama, do sudara je došlo nakon što je automobil kojim je upravljala žena udario u zadnji deo autobusa.

Tramvajski saobraćaj u Požeškoj ulici je u prekidu.

 

Izvor:B92
Foto:Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Provodadžija  
11:55  Vesti  
12:05  Provodadžija  
12:55  Vesti  
13:05  Novajlije reality  
13:55  Vesti  
14:10  Serija: Suze moje sestre (R)  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Suze moje sestre  
19:00  Čađava mehana  
20:00  Upoznajte Novajlije  
21:00  Provodadžija  
22:00  Sudbine  
23:00  Novajlije reality