SUDAR AUTOBUSA I MINIBUSA: U nesreći kod Moskve poginule 4, povređeno 10 osoba!

 

U današnjoj saobraćajnoj nesreći u kojoj su učestvovala dva autobusa u blizini Moskve stradalo je četvoro ljudi i još 10 je povređeno, izjavio je za TASS portparol Odeljenja za region Moskve ruskog Ministarstva unutrašnjih poslova.

- Putnički autobus i minibus sudarili su se u 17.40 časova po moskovskom vremenu u oblasti Dimitrov u regionu Moskve. Prema preliminarnim podacima, 10 ljudi je povređeno i četvoro je stradalo - kazao je portparol.

 

Blic.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Serija: Suze moje sestre
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:45 Upoznajte parove
21:00 Provodadžija
22:00 Parovi - Parograf
02:30 Parovi - Live