TRAGEDIJA U ZIMBABVEU: U sudaru dva autobusa 50 mrtvih, od vozila nije ostalo ništa!

 

 

 U sudaru dva autobusa poginulo je 50 ljudi, dok je 80 hospitalizovano, od kojih dosta njih sa ozbiljnim povredama, saopštili su zvaničnici.

 Nesreća se dogodila blizu grada Rusapea, na oko 170 kilometara od prestonice Hararea, kada je jedan od autobusa pokušao da zaobiđe dva kamiona, na delu puta gde je prolaz zabranjen.

 Autobuske nesreće su veoma česte u Zimbabveu, gde vozači voze nekontrolisanom brzinom.

 Kako se navodi, put na kome se dogodila nesreća je nedavno obnovljen, u okviru napora Vlade da poboljša infrastrukturu.

 

Izvor: Kurir
Foto:  Youtube/Printscreen

 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Serija: Suze moje sestre
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:45 Upoznajte parove
21:00 Provodadžija
22:00 Parovi - Parograf
02:30 Parovi - Live