PREGOVORI U ZASTOJU: Tramp i Kim se ne sastaju na G20!

 Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da se neće sastati sa liderom Severne Koreje Kim Džong Unom na samitu G20.

Tramp i Kim su nedavno razmenili pisma, ali su pregovori između dve države namenjeni denuklearizaciji Korejskog poluostrva u, kako navodi Rojters, zastoju.

Dvojica lidera su se sastajala dva puta do sada, u Singapuru i Vijetnamu.

 

Izvor: Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
09:00  Novajlije reality
11:00  Prelo u našem sokaku
11:55  Vesti
12:00  Prelo u našem sokaku
12:55  Vesti
13:00  Prelo u našem sokaku
14:00  Čađava mehana
15:30  Posle ručka
17:30  Telemaster
18:10  Serija: Suze moje sestre
19:15  Glamur specijal
20:00  Provodadžija
21:00  Čađava mehana
22:00  Sudbine
23:00  Novajlije reality