PENS OSTAJE NA SVOM MESTU: Tramp o reizborima 2020. godine! (FOTO)

 

Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će zadržati potpredsednika Majka Pensa kao svog kandidata, kad bude tražio reizbor na izborima u novembru 2020. godine. 

- Veoma sam zadovoljan Majkom Pensom - izjavio je Tramp novinarima.

Tramp očekuje da će lako osvojiti nominaciju republikanaca za svoj drugi predsednički mandat.

Pens je potpredsenik SAD postao 2016. godine, a pre toga je bio republikanski guverner Indijane.

 

 

 

 

Izvor: Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Parovi - Jutarnja kafica  
11:55  Vesti  
12:05  Parovi - Jutarnjakafica  
12:55  Vesti  
13:05  Parovi - Jutarnja kafica  
13:55  Vesti  
14:05  Serija: Kazna  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Kazna  
19:00  Upoznajte Parove  
21:00  Goli život  
23:00  Parovi - Live  
02:30  Parovi - Noćobdije  
04:30  Rano jutro