parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Tramp: SAD i Španija saveznici u borbi protiv terorizma!

 

SAD i Španija su saveznici u borbi protiv terorizma, poručio je danas američki predsednik Donald Tramp na početku radnog sastanka sa španskim premijerom Marijanom Rahojem. 

Tramp je dodao da dve zemlje razmenjuju obaveštajne podatke i dodao da su Španija i SAD "veoma, veoma ujedinjene u borbi", preneo je AP. 

Tramp je Španiju nazvao "posebnom zemljom sa neverovatnim ljudima". 

Najmanje 16 osoba poginulo je prošlog meseca u napadima u Barseloni i obližnjem gradu, za koje je odgovornost preuzela Islamska država. 


Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live