parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

KIDNAPOVAO AUTOBUS SA 40 PUTNIKA: Taoci spašeni, naoružani muškarac uhapšen!

Policija američke savezne države Ilinois uhapsila je nakon potere za autobusom naoružanog muškarca i iz vozila evakuisala 40 putnika koji nisu povređeni.

Navodi se da je policijska potera za autobusom firme "Grejhaund" počela sinoć oko 10 sati po lokalnom vremenu u blizini granice Viskonsina i Ilinoisa, a nastavila se i nakon ulaska autobusa na teritoriju ove savezne države, da bi se vozilo na kraju zaustavilo blizu izlazne rampe.

Vlasti su objavile da je osumnjičeni uhapšen pola sata nakon ponoći. Za sada nema nikakvih detalja, a istraga je u toku.

 

Izvor: Kurir.rs
Foto: WISN 12 NEWS

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live